Privatūs senjorų namai „Senjorų Eldoradas“

Beržyno nanaiBeržyno namai Pakrantės namaiPakrantės namai

Senjorų namai „Senjorų Eldoradas“ – tai vieta, kur garbaus amžiaus žmonės gyvena jaukioje namų aplinkoje, bendrauja, atranda gamtos teikiamus malonumus, ilsisi fiziškai ir dvasiškai.

Mūsų šeimos verslas gyvuoja nuo 1991 m. Mes turime didžiulę patirtį rūpinantis įvairaus amžiaus ir poreikių žmonių fizine ir dvasine sveikata, organizuojant pažintines ir laisvalaikio išvykas, gaminant kokybišką maistą iš ekologiškų produktų, kuriant draugišką ir jaukią namų aplinką.

Šių namų gerove rūpinasi Giedraičių šeima ir profesionalus kolektyvas. Kviečiame jus įsikurti  atokiame gamtos kampelyje ant tvenkinio kranto ir kartu klausytis pavasarinio gandrų kleketavimo, drauge irstytis tvenkinyje valtimi ir grožėtis vasaros nendrių siūravimu, skanauti lauže skrudintais baravykais, rastais beržynėlyje rudenį, prisiminti vaikystę su slidėmis ir pačiūžomis lenktyniaujant ant tvenkinio ledo ar ištraukti didžiausią savo svajonių žuvį ir pačiam čia pat ją paruošti savo šeimynykščiams ir draugams.

Aš tikiu „Senjorų Eldoradu“, kuriame gyventojų ir kolektyvo santykiai yra grįsti bendruomenės, šeimos ir demokratiniais principais. Kur visi kartu yra atsakingi už bendrą gerbūvio kūrimą.

Laimutė Giedraitienė
Senjorų namų „Senjorų Eldoradas“ direktorė

Naujienos
Naujienos
Saulės energija Senjorų Eldoradui

VšĮ „Senjorų Eldoradas“ tapo vieni iš pirmųjų senelių globos namų Lietuvoje, investavusių į žalios energijos gamybą savo energetiniams poreikiams tenkinti.