Dažniausiai užduodami klausimai

„Norėčiau sužinoti, kiek kainuos man gyventi senjorų namuose „Senjorų Eldoradas“?“

Pateikus prašymą Soc. Rūpybos skyriui, gyventi „Senjorų Eldorade“, soc. Rūpybos darbuotojai, atsižvelgiant į jūsų sveikatos būklę, gaunamą pensiją ir turimą deklaruotą turtą, spręs kokia dalis gyvenimo senjorų namuose jums bus finansuojama valstybės ir kokia jums reikės padengti savo lėšomis.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mus ir mūsų specialistas jus pakonsultuos. Taip pat galite susipažinti su mokėjimo už socialines paslaugas aprašu, kurio nuorodą rasite: „Naudingos Nuorodos“ skyriuje.

„Ar galiu atsivešti asmeninius daiktus?“

Jūs galite atsivežti tiek norimus daiktus, tiek norimus baldus. Esant reikalui, galėsime išnešti esamus baldus, kad galėtumėte susikurti sau patrauklią namų atmosferą. Interjero pokyčiai, kurie liečia kartu gyvenantį asmenį, turi būti suderinanti su juo/ja.

„Mano artimieji norėtų aplankyti mane. Ar yra galimybė jiems apsistoti?“

Taip. Apsistoti galimybė yra. Jūsų artimieji gali apsistoti Pakrantės Namuose esančiuose svečių kambariuose. ). Tad „Senjorų Eldorado“ svečiai galės ne tik aplankyti jus, bet ir trumpam pabėgti nuo savo kasdieninių rūpesčių.

„Su kuo aš turėsiu pasirašyti sutartį. Koks susitarimo turinys?“

Priklausomai nuo valstybės finansuojamos sumos, jūs pasirašysite trišalę sutartį su Rajono Savivaldybe ir VŠI „Senjorų Eldoradas“, arba dvišalę sutartį tiesiogiai su VŠI „Senjorų Eldoradas“. Sutartyje apibrėžiami finansiniai įsipareigojimai, bendra gyvenimo tvarka ir taisyklės, dvišaliai (trišaliai) įsipareigojimai ir teisės.

„Ar galiu bet kada nutraukti sutartį?“

Susitarimą jūs galite nutraukti, prieš tai įspėjus „Senjorų Eldorado“ vadovybę ir informavus savivaldybės socialinių paslaugų skyrių. Pareiškus norą nebegyventi „Senjorų Eldorade“, jūsų finansiniai įsipareigojimai bus nutraukti ir jūs galėsite išsikelti. Esant globėjui, globėjas turi pateikti prašymą nutraukti sutartį.

Naujienos
Naujienos
Saulės energija Senjorų Eldoradui

VšĮ „Senjorų Eldoradas“ tapo vieni iš pirmųjų senelių globos namų Lietuvoje, investavusių į žalios energijos gamybą savo energetiniams poreikiams tenkinti.